Олександра Смірнова

Цьогорічний BookForum збагатився сурдоперекладом

Цього року під час книжкового фестивалю BookForum особам, які не чують, пропонують відвідати презентації книг, дискусії та воркшопи, на яких можна поговорити жестами.

Для дітей віком від 3 до 9 років відбудеться гра-презентація книжки «Історії Люсі Робін». Для трохи старших діток письменниці Олеся Мамчич, Галина Ткачук, Ольга Купріян та Ганна Осадко проведуть квест-презентацію своїх книжок.

Також слабочуючих дітей вчитимуть створювати картини та скульптури.

Не обійдуть увагою і дорослих, які потребують перекладу на мову жестів. Так, львівська письменниця Галина Вдовиченко познайомить своїх читачів з героями роману «Пів яблука». Презентацію збірки есеїв української журналістки Ольги Герасим’юк поведе львів’янка з Мар’яна Савка. Крім того відбудуться різні дискусії та обговорення.

Читати також:  Офіційна програма 24 Форуму видавців у Львові

Всього BookForum підготував для нечуючих та слабочуючих львів’ян 14 подій з сурдоперекладом. Допомогу під час презентації та дискусій надаватиме команда інклюзивного мистецького проекту «Почути».

«BookForum – велика культурна формація, що збирає сотні тисяч людей довкола мистецтва, літератури, творчості. Ми усі разом виступаємо за доступність і право кожного на змістовне дозвілля. Інклюзія – це не мода, а право однієї людини та повага іншої до потреб того, хто поруч», – розповідає співзасновниця проекту «Почути» Олександра Смірнова.

Читати також:  У Львові презентували біографію кардинала Любомира Гузара

Вхід на всі інклюзивні події – безкоштовний.

Нагадаємо, що з 18 до 22 вересня у Львові відбудеться 26 Книжковий ярмарок.  

На фото Олександра Смірнова. Фото з соцмережі.

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

61 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up