Присяга у рад

Ми не ручні тваринки. Депутати від “Слуги народу” обурені ініціативою Зеленського

Депутати з фракції “Слуга народу” бунтують проти проекту закону №1038, яким пропонується позбавляти нардепів мандата за невходження у фракцію та також за припинення членства у фракції.

Про це депутати заявили Українській правді у Верховній Раді.  

“Вони з нами не рахуються”, – зазначив один із співрозмовників.

Зокрема, депутати скаржаться, що Офіс президента та керівництво партії хочуть зробити з фракції “абсолютно ручних тваринок”.

Наразі у ВР зареєстровані 2 законопроекти №1038 та №1045-1, які передбачають позбавлення мандату депутата, якщо той не увійшов до фракції партії, від якої обирався, чи яка його висувала, або вийшов з фракції.

Читати також:  Ватажки терористів: Київ не контролюватиме кордон

Перший пропонує прописати у законі про статус народного депутата те, що забрати мандат у депутата можуть за “невходження його до депутатської фракції політичної партії, за списками якої його було обрано народним депутатом у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі чи яка була суб’єктом його висування у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, або припинення його членства в такій фракції”.

Законопроект №1045-1 пропонує закріпити, що нардеп може входити до складу лише депутатської фракції тієї політичної партії, за виборчим списком якої його було обрано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, чи яка була суб’єктом його висування у одномандатному виборчому окрузі.

Читати також:  Просто з літака. Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з українською діаспорою

У разі невходження нардепа-списочника чи нардепа-мажоритарника до депутатської фракції політичної партії, яка його висувала, його повноваження припиняються з дня ухвалення рішення вищим керівним органом відповідної політичної партії.

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

754 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up