Любомир Зубач,

Екс-нардепу Зубачу запропонували керувати містобудуванням Львова

Андрій Садовий запропонував Любомирові Зубачу посаду свого заступника з містобудування.

Любомир Зубач, народний депутат України 8-го скликання фракції «Самопоміч», залишився без роботи після позачергових виборів цього року. Адже ВО «Самопоміч» цього разу до парламенту не потрапила.

Також з 2006 до 2015 року працював у Львівській міській раді; був радником міського голови, заступником та — керівником управління «Секретаріат ради». До того очолював юридичний відділ «Інституту розвитку міста». Юрист за фахом.  

Читати також:  Пільги скасували: Приватні перевізники повернулись на маршрути

Досі посаду заступника з містобудування міського голови Львова, правда з додатком «виконуючий обов’язки», займав Геннадій Васьків. Саме той Васьків, який потрапив під руку, точніше, під фарбу громадського активіста Івана Спринського.

Нагадаємо, 24 травня кілька активістів на чолі зі Спринським увірвалися  на засідання міськвиконкому та облили фарбою Геннадія Васьківа тільки тому, що він в той час вів засідання. Постраждалий тоді звернувся до лікарні з опіками обличчя.

Читати також:  Садовий переконаний, що його прослуховує Служба безпеки України

Що ж до Любомира Зубача, то його кандидатуру на посаду заступника з містобудування будуть розглядати депутати Львівської міськради під час найближчого засідання сесії.

Фото зі сторінки соцмережі.

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up