На фото - Андрій Білоус та Володимир Гірняк

Висловлена недовіра заступникам голови облради – перший крок до їх звільнення

На сесії Львівської обласної ради депутати висловили недовіру одразу двом заступникам голови Львівської облради — Володимиру Гірняку та Андрію Білоусу. Причина  — незадовільна робота заступників, а також їхня політична позиція, яка іноді відрізняється від позиції депутатського корпусу.

“Не може голова працювати добре, а заступники погано, чи навпаки. Я був вкрай незадоволений, що заходи в частині реорганізації бюджетних установ проводили під вигуки «Ганьба». Людей треба бачити і чути. Я вважаю, що не найкраще працювали заступники голови Львівської облради», – сказав депутат Львівської обласної ради Ярослав Качмарик

“Не може бути в президії людини (Володимира Гірняка. – Авт.), яка не шанує букви закону. Володимир Гірняк не пішов у відпустку, але балотувався у парламент», – додала депутатка Львівської облради Катерина Кеньо.

Читати також:  Під стінами Львівської ОДА побільшає наметів

Голова Львівської облради Олександр Ганущин закликав своїх заступників написати заяви на звільнення. Однак жоден із них не поспішає цього робити, бо висловлення недовіри — не привід писати таку заяву. Для їх звільнення є чітка процедура.

Начальник юридичного відділу Львівської облради Андрій Мельник пояснив, що обоє чиновників і надалі можуть працювати на посадах, але в будь-який час їх все ж можуть звільнити. Недовіра, за яку проголосовано на сесії — своєрідна  “жовта” картка для звільнення”.

Читати також:  Депутати ЛОР та активісти поїдуть до Києва домагатись відставки начальника поліції Львівщини

На одній з сесій депутати можуть 1/3 голосів  відправити їх у відставку, – каже Андрій Мельник. –  Спершу проект рішення про звільнення заступників голови має пройти «одобрямс» у профільних депутатських комісіях. Після цього їх  будуть звільняти шляхом таємного голосування депутатів.

У кулуарах обласної ради обговорюють нові кандидатури на крісла двох заступників. Мова про депутата від фракції “Батьківщина” Юрія Гудиму та від НРУ Богдана Гагалюка.

На фото – Андрій Білоус та Володимир Гірняк

Олена АШІОН для Syla.News

382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up