Йосип Богдан

Він був адвокатом не лише Коломойського – батько глави Офісу президента

Країну лякали тим, що нинішній глава Офісу президента України був адвокатом олігарха Ігоря Коломойського. Але він працював і з іншими відомими в Україні людьми. Бо він – хороший адвокат.

Про це в інтерв’ю LB.ua заявив батько Андрія Богдана Йосип Богдан, доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ імені І.Франка.

За словами Йосипа Богдана, його син сам захотів стати юристом. Він ретельно готувався до вступу на факультет, де його батько на той час був заступником декана.

Після закінчення університету Андрій Богдан два роки стажувався на Львівській залізниці. Туди він потрапив за рекомендацією батька.

Читати також:  Рожкова: У нас є план на випадок скасування націоналізації ПриватБанку

«На той час ті, хто хотів мати хорошого спеціаліста, зверталися в університети з подібними запитами. Так сталось, що до мене звернулись. Я попередньо запитав Андрія, чи йому це цікаво. І він погодився», – пояснив Йосип Богдан.

На роботу у київську фірму «Правіс» його теж порекомендував батько.

«Рекомендація була, але була і домовленість. Якщо впродовж місяця роботи в столиці він витримає бар’єр знань, темп роботи, проявлятиме ініціативність і так далі, то залишається. Якщо ні, то повертається. Не хотілося, щоб мені казали: “Йосип Гнатович, у вашого Андрія не вийшло”. Але він залишився, тобто все склалось», – розповів Богдан-старший.

Читати також:  Колишній фаворит Зеленського програв суд "ЄС"

На його думку, Андрій Богдан дуже працьовитий. До того ж, у нього величезний досвід правника і управлінця.

«Він — досвідчений управлінець. П’ять років був державним чиновником, двічі — заступником міністра, начальником управління… В судовій системі працював як адвокат, і як помічник судді апеляційного господарського суду», – каже батько Богдана.

«Країну лякали тим, що він — адвокат Коломойського, але я в цьому випадку маю іншу позицію. Він був адвокатом не лише Коломойського… А це означає, що він — хороший адвокат», – переконаний Йосип Богдан.

Фото: vgolos.com.ua

447 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up