Зеленський

Не заслужили. Президент позбавив дипломатичних рангів Ар’єва і Герасимова

Президент України Володимир Зеленський скасував указ свого попередника на посаді Петра Порошенка щодо надання дипломатичного рангу надзвичайного і повноважного посла Володимиру Ар’єву та Артуру Герасимову.

Відповідний указ №680/2019 опублікований на сайті глави держави.

“Скасувати як такі, що видані безпідставно: Указ Президента України від 18 травня 2019 року № 275 «Про присвоєння дипломатичних рангів» в частині, яка стосується присвоєння дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного Посла В.Ар’єву та А.Герасимову”, – зазначається в документі.

Читати також:  Зеленський запропонував на посаду міністра внутрішніх справ кандидатуру Авакова

Президент також скасував указ про від 19 травня 2019 року № 298 про присвоєння рангу Надзвичайного і Повноважного Посла Георгію Логвинському.

Ар’єв і Герасимов є нині депутатами Верховної Ради, вони обрані за списком партії «Європейська солідарність». У 2015 і 2018 роках Володимир Ар’єв був віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

10 вересня Ар’єв заявив, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков не підписує членам української делегації в ПАРЄ відрядження на засідання комітету з питань рівності й недискримінації, де буде заслухано доповідь на тему «Ситуація кримських татар».

Читати також:  Хотіла солоденького. Зеленський опустив Тимошенко нижче плінтуса

Зранку 11 вересня депутат повідомив, що Разумков таки підписав розпорядження про відрядження.

За словами Ар’єва, Україну на засіданні комітету ПАРЄ разом із ним представлять його колеги по парламенту Андрій Лопушанський та Мустафа Джемілєв, багаторічний лідер кримських татар.

Never give up! Голова ВР підписав відрядження. Вилітаємо з Андрій Лопушанський на засідання комітету ПАРЄ з питань…

Опубліковано Volodymyr Ariev Вівторок, 10 вересня 2019 р.
404 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up