Сенцов: Якщо повертатися до Криму, то тільки на танках

Звільнений із російського ув’язнення кримчанин Олег Сенцов заявляє, що обмін полоненими не означає миру з Росією. Він також сказав, що якщо і повернеться в Крим, то “тільки на танках.

Про це інформує Радіо Свобода.

«Обмін не значить, що Росія готова відпустити Україну, віддати Крим, Донбас, сказати: живіть, як хочете. Ні, цього не буде. Не чекайте», – сказав Сенцов на першій після звільнення пресконференції 10 вересня.

Він також заявив, що планує робити все можливе зі свого боку для звільнення українців, яких далі незаконно утримують у Росії і на Донбасі.

Читати також:  Обмін відбудеться без преси - штаб ООС

Сенцов і ще один звільнений кримчанин Олександр Кольченко заявили, що не збираються наразі їхати в анексований Росією Крим.

«Я збираюся займатися двома найбільш чудовими речами: це знімати кіно і жити. А якщо повертатися до Криму, то тільки на танках. Я, звичайно, прошу не сприймати ці слова серйозно, думаю ви розумієте. Що стосується Криму – ні, я збираюся жити в Києві, моя дочка вже переїхала сюди», – сказав Сенцов.

Читати також:  У відділенні львівської "Укрпошти" відбулося погашення марки Сенцова (фоторепортаж)

Олександр Кольченко додав, що також не планує їхати на півострів, поки він анексований.

«Я ще не думав про плани на майбутнє. Але поки Путін при владі, в Крим повертатися не збираюся», – сказав Кольченко.

Додамо, шо на першу після звільнення пресконференцію Сенцова і Кольченка зареєструвалися 360 журналістів.

221 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up