Перший фестиваль масажу та оздоровчих практик «СХІДНИЦЯ-2019»: що чекає на учасників

У Львові відбулася пресконференція на тему: «Перший фестиваль масажу та оздоровчих практик «СХІДНИЦЯ-2019». На ній організатори розповіли про хід фестивалю, його учасників та мету змагання масажистів за кубок Східниці.

Засновник та викладач «Школи масажних практик» Юрій Рисс розповів про те, хто може стати учасником фестивалю “СХІДНИЦЯ-2019”. Він наголосив на тому, що аматорів там не буде:

«Любителів не буде.  Це люди, які працюють в масажній сфері від року і далі. Які бажають підвищити свій фаховий рівень. Це люди, які займаються в державних медичних установах, в приватних салонах, у фітнес-центрах. Тобто, це люди, які вже знаються на нашій роботі, але досід, практика, знання не дозволяють їм вийти на певний рівень, і цей рівень вони можуть отримати».

Попри скептицизм у ставленні багатьох до цієї лікувальної культури, засновниця «Студії Краси та Здоров’я» Бодневич Анжеліка розповіла про те, чому такий важливий досвід та знання майстрів масажу:

«Практик на фестивалі буде дуже багато. Фізична лікувальна культура – це дуже великий простір для роботи. Багато думають, що це, умовно кажучи, руханка. Насправді, це глобальний процес роботи, скурпульозний підбір впливу для кожного. Роботу масажистів я називаю ювелірною роботою, адже включити тіло, яке довго мало якісь дисфункції дуже важко. Тому люди, які до нас прийдуть на фестиваль, повинні мати багаж знань».

Чемпіон України з масажу Мартюк Юрій відзначив основні відмінності між чемпіонатом України та світу з масажу:

«Чемпіонат масажу світовий та український, найперше, відрізняються своїми масштабами. В Україні є певні регіональні чемпіонати, де можуть прийняти участь люди з різних регіонів. В середньому, це людей 20-30, які є учасниками. А на чемпіонаті світу учасників було 210 з 42 країн. Відповідно за рахунок масштабу було більше категорій виступу, загалом шість».

Також Юрій додав, що Змагання за кубок Східниці можуть стати першим кроком для участі в Світовому чемпіонаті. А зробили їх, щоб підсилити інтерес учасників до видів масажу:

 «Під час фестивалю основним є навчання та обмін досвідом, а додатково іде можливість прийняти участь в такому змаганні, аби підсилити інтерес до масажу».

Зареєструватися на фестиваль можна за посиланням.

Детальніша інформація про фестиваль масажу та оздоровчих практик “СХІДНИЦЯ-2019” на Facebook.

Детальніше про спікерів:

Рисс Юрій Михайлович – Реабілітолог в 5 МКП м.Львова, засновник та викладач «Школи масажних практик». Засновник та голова Асоціації спеціалістів з мускуло-скелетної терапії (АСМСТ). Фахівець з класичного масажу. Автор методики масажу при плечо-лопатковому периартрозі та остеохондрозі шийно-грудного відділу хребта. Викладач і засновник «Школи масажних практик Юрія Рисса».

Мартюк Юрій Володимирович – Масажист. Чемпіон України з масажу. Приймав участь у Чемпіонаті світу з масажу. Фахівець з «Велнес-масажу», східного масажу стоп, єгипетського масажу, холістичного масажу (артикуляція суглобів, стрейчинг, гавайський масаж, прогресивний лімфодренаж, прес-роллінг масаж).

Бодневич Анжеліка Олександрівна – Засновник та керівник центру реабілітації опорно рухового апарату «Студія Краси та Здоров’я». Реабілітолог та фахівець з лікувальної фізичної культури та корегуючої гімнастики. Працює із порушеннями постави та захворюваннями хребта такими як сколеози,остеохондрози, протрузії та кили міжхребцевих дисків за власною методикою.

Повне відео прес-конференції дивіться тут:

Фото на головній – Syla News

Маргарита ПАШКОВА для Syla News

----------------------

Коментувати

636 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up