Дьвівська обласна рада

Львівська облрада змінила Програму соцпідтримки учасників АТО у придбанні житла

Десятого вересня Львівська обласна рада (ЛОР) внесла зміни до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, зокрема у порядок придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні.

Про це нас повідомили у пресслужбі ЛОР.

Відтак документ доповнено пунктом, який дозволяє використовувати кошти обласного бюджету на придбання земельної ділянки, на якій розташовується будинок, що є предметом договору.

Крім того, змінено граничний максимальний відсоток співфінансування з обласного бюджету придбання житла з 25 % до 40% та встановлено ранжування у відповідності до індексу податкоспроможності  територій.

Читати також:  "Мужики, я свій!". Як ветерани до Зеленського ходили

Тобто, чим нижчий індекс податкоспроможності – тим більший відсоток співфінансування з обласного бюджету (40%) і навпаки: чим вищий індекс податкоспроможності території – тим нижчий відсоток співфінансування з обласного бюджету (10%).

Додамо, що максимальний відсоток співфінансування з обласного бюджету для м. Львова – 20%.

Коментувати

91 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up