Як львів’яни ставляться до запровадження плати за паркування автомобілів біля своїх помешкань – опитування

В мережі з’явилася петиція “За цілодобове БЕЗКОШТОВНЕ паркування автомобілів біля помешкань їх власників”. Тому журналісти ІА Syla.news в рамках рубрики “Народ говорить” поцікавились у львів’ян, як вони ставляться до ухвали ЛМР, згідно з якою, біля помешкань власників автомобілів паркування буде платне.

Додамо, що згідно з ухвалою міської ради від 27.01.2011 №120 та недавно затвердженою Концепцією розвитку громадського транспорту та паркування приватного транспорту, у м. Львові передбачено лише платне вуличне і позавуличне паркування (єдиний виняток зроблено для транспортних засобів осіб з інвалідністю та членів їх сімей, а також для спеціального автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов’язків).

Читати також:  Львів’яни довіряють церкві та недовіряють судам, - результати опитування


Згідно з положенням вищевказаної ухвали, пільгова плата за паркування встановлена лише для мешканців 1-ї зони паркування у робочі дні з 8.00 год до 19.00 год (та звільнення їх від оплати у вихідні та святкові дні).


“Таким чином, вважаю, що міська влада повинна забезпечити можливість та створити умови всім мешканцям міста – власникам транспортних засобів для паркування своїх автомобілів поруч із їх житлом. Тому закликаю громаду м.Львова висловити свою позицію щодо цього питання і шляхом підписання даної петиції спонукати Львівську міську раду розглянути питання про встановлення права цілодобового безоплатного паркування для власників транспортних засобів, які є власниками житла в м.Львові і використовують прилеглі до свого житла місця для паркування своїх транспортних засобів”, – наголосив автор петиції Івах Сергій Ярославович

Читати також:  Шевченко у Львові: 204 роки з дня народження. Опитування (Відео)

Фото – Syla News

Маргарита ПАШКОВА для Syla News

597 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up