Перший фестиваль масажу та оздоровчих практик «СХІДНИЦЯ-2019»

10 вересня об 11.00 у прес-залі інформаційного агентства Syla News (м.Львів, площа Яворського, 1, 2 поверх) відбудеться прес-конференція на тему: «Перший фестиваль масажу та оздоровчих практик «СХІДНИЦЯ-2019».

Під час прес-конференції організатори розкажуть про перебіг, переваги та деталі фестивалю масажу, який відбудеться 12-14 жовтня 2019 року в смт. Східниці.

Організаторами фестивалю стала школа масажних практик Юрія Рисса за участі Асоціації спеціалістів з мускуло-скелетної терапії (АСМСТ) .

Також вони розкажуть про Змагання масажистів за кубок Східниці, які відбудуться в рамках фесту.


«Узяти участь у Фестивалі – це унікальна можливість збагатити свої знання й досвід у царині масажу, а також насолодитись неповторною красою Карпат, цілющими мінеральними водами й увібрати автентику краю», – коментують організатори фестивалю.

Також у Facebook інформаційного агентства Syla News відбудеться пряма трансляція з прес-конференції.

Участь у прес-конференції візьмуть:

Рисс Юрій Михайлович – Реабілітолог  5 МКП м.Львова, засновник та викладач «Школи масажних практик», засновник та голова АСМСТ,  фахівець з класичного масажу, автор методики масажу при плечолопатковому периартрозі та остеохондрозі шийно-грудного відділу хребта, викладач і засновник «Школи масажних практик Юрія Рисса».

Мартюк Юрій Володимирович – Масажист, чемпіон України з масажу, учасник Чемпіонату світу з масажу, фахівець з «Велнес-масажу», східного масажу стоп, єгипетського масажу, холістичного масажу (артикуляція суглобів, стрейчинг, гавайський масаж, прогресивний лімфодренаж, прес-роллінг масаж).

Бодневич Анжеліка Олександрівна – Засновник та керівник «Студії Краси та Здоров’я», фахівець з лікувальної гімнастики; працює із порушеннями постави та захворюваннях хребта (протрузії, кили і остеохондроз) за власною методикою.

Прес-конференція відбудеться 10 вересня об 11.00 у прес-залі інформаційної агенції Syla News (Львів, площа Яворського, 1, 2 поверх, на домофоні – 2 і дзвінок)

Фото – https://www.facebook.com/SchoolMassageLviv/

Syla News

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up