Наказ зняти українські прапори в Станиці Луганській надійшов з Офісу президента – волонтер

Наказ зняти державні прапори України у Станиці Луганській надійшов з Офісу президента України. Про це повідомив волонтер і громадський активіст Мирослав Гай.

За його інформацією, розпорядження прибрати подалі прапори з очей терористів зробив головний консультант головного департаменту регіональної та кадрової політики Офісу президента України Горбенко Ігор Володимирович. Мотивація – не дратувати зайвий раз російських окупантів.

Розпорядження із Києва обурило не лише активістів, але й військових. На щастя, його швидко скасували.

Зокрема, Мирослав Гай пише у соцмережі: “Радий повідомити, що після скандалу, який ми здійняли, щодо ганебного факту зняття українських прапорів, які начебто провокували росіян – прапори повернуто.

Українські патріоти Луганщини, за підтримки ЗСУ, підняли прапори над Станіцею.

Патріоти повідомили, що наказ про зняття прапорів дав головний консультант головного департаменту регіональної політики Офісу Президента України Горбенко Ігор Володимирович.»

«Сподіваюсь, що то було лише непорозуміння, а не системна антидержавницька політика. Шкода коли від дурнуватих рішень страждає і репутація самого інституту президентсва», – додав волонтер.

Фото Мирослав Гай та Анатолий Штефан

35441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up