Уляна Супрун, молодвіж

Уляна Супрун у Львові: Я сі верну!

Ексміністр Уляна Супрун хотіла б у майбутньому долучитися до реформування правоохоронної системи в Україні, щоб суди та інші відомства більше не сприяли поверненню корупційних схем та скомпрометованих чиновників у тому числі і в систему охорони здоров’я держави.

Такий висновок можна було зробити з її слів під час спілкування із молоддю на форумі «Молодвіж», що триває у Львові.

Уляна Супрун розповіла, що формувалась у середовищі, в якому діяло єдине правило: Україна – понад усе! Вона виросла в українській родині, ходила в українські школу та церкву, їздила у табори «Пласту». А в студентські роки вона та дев’ятеро її друзів були заарештовані за акцію на підтримку політв’язня Юрія Шухевича біля посольства СРСР у Вашингтоні, що було на той час заборонено законами США. Суд над молодими людьми тривав рік. І якби вони його програли, то поставили б хрест на своєму професійному майбутньому. Однак той суд було виграно. А відтак і змінено законодавство. Тепер у США не карають за акції протесту під посольствами інших країн.

Читати також:  Оприлюднено скандальне листування у Раді депутата Радуцького

«Так, Україна – понад усе. Але США чи Канада навчили нас бути вільними людьми», – сказала Супрун, звертаючись до молоді. Натомість в СРСР а потім і в пострадянських країнах з покоління в покоління передавалась невільність. І саме її треба, на думку Супрун, позбуватися сьогодні.

Ексміністр також зупинилась на питання дискримінації в Україні сексменшин а також жінок.

Читати також:  Як виявити рак грудей - поради Уляни Супрун

«Дискримінуючи меншість, суспільство демонструє свою незрілість», – каже Супрун.

Вона навела приклад, як ще донедавна жінкам шахтаркам, які працювали під землею, робили запис у трудовій книжці «прибирльниця», а жінкам снайперам на фронті – «санітарка». Бо, мовляв, це були «чоловічі» професії. Сьогодні така дискримінація усунена.

Присутніх на зустрічі молодих людей цікавило, чим буде займатися Уляна Супрун у майбутньому.

«Я сі верну!», – пожартувала ексміністр охорони здоров’я.

Вона зазначила, що їй теж не подобається робота судів та інших правоохоронних органів, які так і не довели до кінця кримінальні справи щодо колишніх регіоналів та інших корумпованих чиновників. Відтак Супрун натякнула, що після медичної реформи вона може зайнятися переформатуванням правоохоронної системи в Україні.

Василь Терещук

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up