Збори Світового конгресу українців

У Берліні тривають збори Світового конгресу українців

У столиці Німеччини 6 вересня стартували Річні загальні збори Свiтового конґресу українців (СКУ).

Про це йдеться на сторінці СКУ у Facebook.

«У Берліні привітали 100 делегатів з 25 країн світу – учасників Річних загальних зборів Світового конґресу українців, які 6-8 вересня вперше в історії відбуваються в німецькій столиці», – повідомляється у дописі.

Як зазначається на сторінці СКУ, представники українських організцій в діаспорі матимуть можливість поділитися досвідом та обмінятися думками щодо розвитку світового українства та подальщої підтримки України.

У п’ятницю, 6 вересня, керівництво СКУ зустрілося з очільниками складових організацій СКУ в Німеччині, представниками Об’єднання українських організацій у Німеччині (ОУОН) та Центральної спілки українців Німеччини.

Читати також:  У Берліні евакуювали 13 тис. осіб через бомбу часів Другої світової війни

З боку ОУОН взяли участь голова правління Ростислав Сукенник, члени правління Леся Шрамко, Андрій Капроцький, Юрій Кусень,Тарас Федорів та голова Центральної спілки українців Німеччини Людмила Млош.

З боку СКУ в зустрічі взяли участь президент СКУ Павло Ґрод; перший віцепрезидент Стефан Романів; другий віцепрезидент, голова СФУЖО Анна Кісіль; третій віцепрезидент Андрій Футей; віцепрезидент з операційних питань Зенон Потічний; віцепрезидент з фінансових питань Михайло Левко; віцепрезидент з питань розвитку та збору коштів Юрій Гуцуляк; голова Європейського конґресу українців Ярослава Хортяні; регіональний віцепрезидент Північної, Південної і Західної Європи Павло Садоха; регіональний віцепрезидент Східної Європи Віра Коник; представниця СФУЖО Євгенія Петрова та директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

Читати також:  Дні Української діаспори у Львові

У п’ятницю також відбувся круглий стіл на тему: “Розбудова, координація та структуризація українських громад у світі”.

Фото: сторінка Ukrainian World Congress – Свiтовий Конґрес Українців у Facebook

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up