автобус

Студентів Франкового вузу підвозитимуть на пари спецавтобусами

Студенти, які мешкають у гуртожитках Львівського національного університету імені Івана Франка, що на вулиці Медової Печери, вже не спізнюватимуться на ранкові пари. З 16 вересня їх будуть возити на заняття у спеціальних автобусах.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, з вулиці Медової Печери до площі Галицької курсуватиме спеціальний низькопідлоговий шатл-бас. Він матиме тільки одну проміжну зупинку – на вулиці Пасічній, 51.

З Медової Печери автобус відправлятиметься о 07.40, 07.55 та 09.05 год. Всього на маршруті буде дві машини. Вартість проїзду становитиме 7 гривень.

– На автобусах буде спеціальна позначка, яка вказуватиме, що це саме студентський автобус. Студенти та водій самі слідкуватимуть, хто сідатиме туди. Якщо цим автобусом схоче скористатися нестудент, то йому пояснять ситуацію, – повідомила керівник відділу прес-служби Львівської міської ради Христина Процак.

Вона додала, що до автобусу впускатимуть і викладачів університету, які мешкають в гуртожитках.

Наразі студентські автобуси їздитимуть до 28 грудня 2019 цього. На час студентських канікул їх роботу призупинять.

Всього ж у двох гуртожитках Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Медової Печери мешкає понад 1200 осіб. Гуртожитки розташовані у віддаленому, але густонаселеному районі міста. Через що профспілковий комітет університету попрохав місто надати спеціальні автобуси саме для студентів.

Фото – ілюстративне

Syla News

160 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up