Телеканал Віктора Медведчука позбавили ліцензії

У четвер, 5 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про позбавлення ліцензії телеканалу NewsOne.

Регулятор звернеться до суду, щоб позбавити канал, яким володіє соратник наредпа Віктора Медведчука Тарас Козак ліцензії, передає пресслужба телеканалу.

За дане рішення проголосували всі члени Нацради. Його оголосила виконуюча обов’язки керівника регулятора Ольга Герасим’юк.

“Перший пункт рішення ми трохи переформулювали. Тепер він звучить так: “Визнати розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі або ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі ТОВ “Новини 24 години” в період з 06.06.2019 по 08.07.2019 “, – розповіла Герасим’юк.

Зазначається, що NewsOne звинуватили в порушенні абзаців 3 і 4 ч.2 ст.6 закону “Про телебачення і радіомовлення”, ч.1 ст.28 закону “Про інформацію”, а також в тому, що NewsOne не виправив свої порушення, які Нацрада зафіксувала в рішенні від 07.02.2019 та розпорядженні від 12.02.2019.

Герасимюк додала, що Нацрада звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення “Новини 24 години”.

На засіданні комісії були присутні представники громадських активістів, народні депутати Вадим Рабинович і Нестор Шуфрич. При цьому глава комітету Верховної ради з питань свободи слова Шуфрич вже назвав це рішення політично заангажованим і невмотивованим юридично.

5411 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up