Театр абсурду або чому власниця квартири побила студенток-квартиранток

«Я тебе зараз нах*й заб’ю», – так власниця однієї з квартир у Львові погрожувала своїм квартирантам, ще й в додачу дала прочуханки двом дівчатам, одна з яких була сиротою. Тож, як уберегтися від горе-власників та не взяти в свою квартиру кота в мішку. Про все в нашій статті.

Сезон пошуку квартир серед студентів, вже майже закритий, але чи ті квартири вони обрали? Шукаючи квартиру жодна людина не знає, що на неї може чекати: аферисти, горе-сусіди, чи власники, які за будь-яких обставин можуть вас побити.

У сюжеті ТСН дівчата пояснили, що винаймали квартиру два місяці, а вирішили з’їхати, адже знайшли кращий варіант. За словами квартиранток виїхати вони мали 2 вересня, але донька власниці вирішила по-іншому, тому і завітала в гості до дівчат першого числа. Але зовсім не через те, що хотіла допомогти студенткам виїхати, а з наміром «викинути через балкон» не тільки неповнолітніх дівчат, а й їхні речі.

Студентки проживали в квартирі на вулиці Богдана Хмельницького, саме там в дівчат з дочкою власниці розпочалася «квартирна колотнеча».

«Ви бордель в тій хаті зробили! Ти що тут наробила в хаті? С’*балась звідси мені. Де тут розбита стінка? Я тебе зараз переб’ю на місці. Що ти с*чка зробила з стінко? Ти прийшла в чужу хату. Ти як себе поводиш в чужій хаті? Ти що зробила з стінкою? Вона нам служила стільки років. Я тобі даю годину і ти с’*обуєш», – саме так дочка власниці почала розмову з двома студентками.

Проте, після гучних погроз почала ногами бити неповнолітню дівчину, називаючи її «симулянтокою», коли та почала плакати від болю. А в своєї матері запитала: «Кого ти взяла до хати?» у відповідь отримала «Я не бачила тої с*чки!».

Ось так сьогодні виганяють з орендованих квартир студентів!БУДЬ-ЛАСКА, дивитись до кінця!І будь обережні…не попадатись на таких неадекватних людей!

Опубліковано Софією Хімчак Неділя, 1 вересня 2019 р.

Квартирні перепитії це буденна справа між власником і квартирантом. Адже багато людей для того щоб заощадити свої кошти намагаються винайняти або здати квартиру без маклерської компанії щоб не платити комісію агентству.

За словами представниці маклерської компанії “Дуоком” вони перевірили історію цієї квартири і виявили, що орендарі цієї квартири не затримувались на довгий термін. Кожні 2-3 місяці квартиру знову викладали на дошку оголошень

. «Люди в тій квартирі фактично не доживали до пів року. Наше ж агентство “Дуоком” надає повну інформацію про історію квартири», – запевняє Ірина Гришко.

Як квартирантам уберегтись від горе-власників?

В маклерській компанії наголосили, що, заїжджаючи в квартиру, потрібно робити повний опис майна, для того, щоб вберегтись від пустих погроз.

«Найперше, потрібно повністю пофотографувати всі речі, включаючи техніку, яка є в квартирі. Можна навіть уточнити приблизну ціну майна. Це робиться для того, щоб після виселення можна було звірити з власником стан усіх речей. Бажано, щоб фото і відео було і у власників і у клієнтів», – розповіла представниця маклерської компанії “Дуоком” Ірина Гришко.

Також жінка додала, що обов‘язково перед заїздом в квартиру потрібно перевіряти документи власників на квартиру.

«Щоб уберегтись від шахраїв потрібно перевіряти чи людина є дійсно власником цієї квартири, сфотографувати, або перексерити документи. Не потрібно довіряти людям, які говорять, що вони є представниками власника, родиною власника чи друзями», – запевняє пані Ірина.

Як власникам квартир не впустити у своє житло недобросовісних квартирантів?

Але не тільки орендаторам не варто потрапляти на гачок «квартирних перипетій». Також самі власники повинні розуміти чи не заселяють вони у своє житло «кота в мішку». Цю ситуацію в маклерській компанії “Дуоком” прокоментували так:

«Власникам потрібно у потенціальних клієнтів просити усі документи навіть перексерити їх. В кожного нормального маклерського підприємства є свій договір оренди, за яким будь-яке порушення хоча б одного пункту договору є приводом для виселення клієнтів. Але ж інколи таким горе-клієнтам вдається домовитися із власниками, навіть, якщо вони дуже шумні “, – розповідає Ірина Гришко.

“Можливо ті дівчата постійно гуляли, шуміли, а власниця на це закривала очі. Згодом це призвело до такого сильного конфлікту з побиттям. Хоча повністю погоджуюсь, що її дії були не правомірними. Добре, що одна з дівчат знімала це, адже це дуже хороший доказ для подальшого суду. Якщо власниці не вдається домовитись з клієнтами, вона має повне право подати на них до суду, де маклер може виступити свідком», – пояснює представник маклерської компанії Ірина.

«Я не буду говорити про усі маклерські компанії, але шансів шукати нових клієнтів через “Дуоком” у цієї власниці немає», – пояснює Ірина.

Відео – https://www.facebook.com

Фото на головній – https://www.rbc.ua

Маргарита Пашкова Syla News

609 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up