Польські монахині хочуть заопікуватися у Львові бездомними жінками

У Митрополичій Курії у Львові цими днями відбулася зустріч представниць Провінційного Дому сестер альбертинок з архиєпископом РКЦ в Україні Мечиславом Мокшицьким.

Сестри альбертинки розповіли, що предметом розмови була справа будови у Львові Дому для самотніх бездомних жінок.

Про це повідомив сайт Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

«Після дволітньої праці наших сестер в цьому місті бачимо, що є така потреба, бо є тут такі особи, котрими варто заопікуватися не тільки матеріально, а й духовно – сказала сестра Єроніма Кондрацка, настоятелька монастиря у Львові. – Для вже згаданого Дому самотніх бездомних жінок вибрано місце по вул. Пасічній на Майорівці у Львові. Потрібно створити такі умови, щоби ці особи почували себе, як в родинному домі. У спілкуванні з нами такі жінки признаються, що тужать за ним і потребують відновлення власної гідності».

Сестри альбертинки хочуть знайти відповідне заняття для таких жінок.

«Самотні бездомні жінки зможуть замешкати в такому Домі певний час, півроку чи рік, а може й довше, залежно від терапевтичної потреби. Паралельно їм буде потрібно допомогти знайти місце праці та щоби вони змогли повернути собі гідність, щоби ці жінки відчули, що вони є Божими дітьми. За навчанням нашого засновника св. Альберта, прагнемо допомогти таким людям відкрити зневажене обличчя, щоби такі жінки відчули себе шанованими жінками. Це важко, однак потрібно дати шанс таким жінкам».

Сестри альбертинки набули певного досвіду з такої опіки в Польщі, зокрема, у Кракові, де є подібний дім. Знайшовши собі працю, такі жінки знаходять для себе також житло. На їхнє місце до дому приходять інші бездомні.

Сестри альбертинки просять про молитовну підтримку будови Дому для самотніх бездомних жінок у Львові.

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up