Колонія

Ув’язнені втекли з дільниці, яка не охороняється, – ЗМУМЮ

Обставини, за яких втекли засуджені Миколаївської виправної колонії (№50), роз’яснили у пресслужбі Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

Зокрема, як повідомив нам прессекретар Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Мирослав Демків, засуджені відбували покарання на дільниці, яка не охороняється.

“У державній установі «Миколаївська виправна колонія (№50)», відповідно до вимог кримінально-виконавчого законодавства, діє дільниця соціальної реабілітації, куди можуть переводитись засуджені, які відбули значну частину покарання. У вказаній дільниці ув’язнені перебувають під наглядом адміністрації, а охорона, згідно з чинним законодавством, не здійснюється”, – пояснив Мирослав Демків.

Читати також:  Поліцейський отримав звання офіцера, бо затримав втікачів з в’язниці

Відтак засуджені з ДСР можуть носити цивільний одяг, мати при собі портативні персональні комп’ютери та аксесуари до них, гроші та цінні речі, користуватися грішми без обмеження. Вони можуть залучатись до виконання оплачуваних робіт за межами установи, на так званих «контрагентських об’єктах».

Саме на такому об’єкті, на заводі ТзОВ «Львівський сад» в с. Стільсько Миколаївського району Львівської області, перебували засуджені Дмитрук П.В. та Буртовенко В.А. на момент скоєння ними втечі.

Читати також:  З колонії на Львівщині втекли двоє в'язнів

У Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації звернулися до усіх громадян, які володіють інформацією про можливе місце перебування втікачів з проханням повідомляти про це за номером (032) 297 6888 або «102». Анонімність та конфіденційність гарантують.

Нагадаємо, сьогодні ми повідомляли про втечу двох засуджених з Миколаївської виправної колонії.

Syla news

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up