Ключі від квартир

У Львові дітям-сиротам вручили ключі від квартир

Сьогодні, 4 вересня, мер Львова Андрій Садовий вручив ордери та ключі від квартир  для дітей-сиріт.

Помешкання у Львові діти отримали завдяки унікальній для України міській цільовій програмі співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016−2025 років.

Про це нас повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Андрій Садовий  зазначив, що для міста є пріоритетом забезпечення належних умов проживання після досягнення повноліття тим дітям, котрі залишились без батька та матері.

Цього разу Львівська міська рада спільно з опікунами уже придбала 4 квартири та ще 3 квартири — планує придбати. Загалом за три роки придбано 26 помешкань для дітей, які не мають батьків.

Читати також:  Хірурги із США оперуватимуть львівських сиріт

«За останні 3 роки ми купили 26 помешкань для дітей, які не мають батьків. Торік це було 11 квартир. Це, до речі, була програма співфінансування з боку держави. Я би дуже хотів, щоб держава долучалась. Бо ми даємо міські кошти — у нас є програма 70% на 30%, тобто 70% коштів дає місто, а 30% коштів дають опікуни. Якби ще держава додала зі свого боку якісь кошти, можна було б набагато більше квартир купити для дітей-сиріт. Бо ми квартири купуємо через електронні торги. Квартири стараємось обирати хороші, зручні, щоб дітям було комфортно та затишно, щоб вони могли одружуватись, народжувати дітей і мати хорошу роботу», – зазначив міський голова Львова.

Читати також:  Львівська міська рада подарувала квартири учасникам АТО

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, усі 4 квартири — однокімнатні, три з них — у Львові, одна — у Винниках. Загальна вартість усіх 4 квартир — 2,7 млн грн (кошти міста — 1,83 млн грн; кошти фізичних осіб — 882 тис грн).

© SYLA NEWS

184 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up