Кабмін погодив звільнення Віталія Кличка

Кабінет міністрів України погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це у Facebook повідомив народний депутат з фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“Тільки що Кабінет Міністрів України прийняв рішення про погодження звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Як на мене, це є наступ на місцеве самоврядування і дуже неправильне рішення”, – зазначив він.

Ще 24 липня Кабінет міністрів отримав лист від Офісу Президента з проханням направити подання на звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Однак тодішній уряд Володимира Гройсмана відмовився розглядати звільнення Кличка з посади голови КМДА.

Додамо, що Конституційний суд у 2003 році визначив, що Президент зобов’язаний призначати на посаду голови КМДА обраного киянами мера.

“Київську міську державну адміністрацію має очолювати лише особа, обрана Київським міським головою, яка Президентом України призначається головою Київської міської державної адміністрації”, – йдеться у рішенні КC.

240 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up