У МЗС заявили про успіхи під час зустрічі “нормандської четвірки”

На переговорах, які були 2 вересня в Берліні радники глав держав «нормандської четвірки» досягли «певних успіхів».

Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко, який представляв Україну на переговорах передає «Укрінформ».

Він розповів про те, що під час переговорів йшлося про кроки, необхідні для зустрічі глав держав «нормандського формату». 

«Сподіваюся, що досягнуті домовленості, які ми збираємося виконати всі, будуть імплементовані найближчим часом і ми зможемо відкрити шлях до зустрічі на вищому рівні. Є певний успіх, на основі результатів якого ми збираємося базувати наступну зустріч лідерів», — заявив міністр, додавши, що наразі не може розкрити деталі.

Серед конкретних речей, яких потрібно досягти, дипломат назвав розведення військ у Станиці Луганській та відновлення там мосту. Він наголосив, що команда президента Зеленського має намір «завершити війну якомога швидше».

Пристайко додав, що радники не говорили про обмін полонених, залишивши це питання відповідній підгрупі Тристоронньої контактної групи та про миротворчу місію на Донбасі. Також не обговорювали «дорожню карту» виконання Мінських домовленостей, яку домовлялися розробити під час останнього саміту у 2016 році.

Фото – з вільного доступу

131 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up