Новий кабінет міністрів

Молоді і “зелені”. Новий уряд України за віком наймолодший у Європі

У європейських ЗМІ продовжують обговорювати склад призначеного Кабінету міністрів України. Зокрема, експерти вказують на те, що новий уряд України за середнім віком його міністрів виявився наймолодшим в Європі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

“З середнім віком у 39 років новий український уряд на даний момент є наймолодшим у Європі”, – йдеться у повідомленні.

Проаналізувавши склад урядів десятків європейських країн, DW дійшла висновку, що новий уряд України – наймолодший на континенті. Схожий за середнім віком – близько 40 років – склад уряду у Вірменії. Українські урядовці на шість – десять років молодші за своїх колег з країн Балтії, Фінляндії та Білорусі, на 20 років молодші, ніж міністри в Іспанії або Португалії.

У Франції середній вік урядовців становить 56 років. Це вдвічі більше, ніж вік наймолодшого українського урядовця – віцепрем’єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Разом з ровесником, естонським міністром економіки Віргініусом Сінкевічусом, 28-річний Федоров є наймолодшим міністром Європи.

Читати також:  Бюджет-2020. Епоха бідності триватиме

На думку німецького політолога Андре Гертеля, таке омолодження влади відповідає запиту українського суспільства та дає шанси на нову динаміку реформ. Утім, на його переконання, у складі уряду важливо було би мати принаймні кількох досвідчених “державних мужів” зі значним адміністративним досвідом.

Ейфорія у лавах “Слуги народу” невдовзі може залишитися у минулому

На переконання Гертеля, у складі уряду важливо було би мати принаймні кількох досвідчених “державних мужів” зі значним адміністративним досвідом. “Існує досить високий ризик, що анонсовані швидкі реформи будуть впроваджуватися непрофесійно”, – сказав він.

Читати також:  Горе-реформатори. Уряд провалює виконання держбюджету

Андре Гертель прогнозує, що ейфорія у лавах “Слуги народу” невдовзі може залишитися у минулому і “ця маса невідомих людей, ця партія без ідеології і з поверхневими структурами” може пережити перші труднощі вже наприкінці цього року.

Такий прогноз збігається і з очікуваннями соціологині Ірини Бекешкіної. “Вже восени, ближче до зими, люди отримають перші платіжки за газ. Навіть якщо ціну дещо знизять, вони все одно пригадають Юлію Володимирівну (Тимошенко), яка обіцяла знизити ціну вдвоє”, – констатувала у серпні Бекешкіна в інтерв’ю “Новому времени”.

Гертель прогнозує, що попри доволі високий рівень освіти і фахової кваліфікації нових урядовців деякі з них невдовзі підуть, не зумівши до своїх експертних знань додати вправність у політичних комунікаціях.

238 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up