місяцехід

Китайський місяцехід виявив на Місяці “гель з таємничим блиском”

Китайський місяцехід «Юйту-2» виявив в одному з кратерів зворотного боку Місяця невідому блискучу речовину. Китайське космічне агентство назвало знахідку «гелем з таємничим блиском».

Про це ідеться у публікакції Science Alert.

Згідно із записами ровера, виявлений матеріал відрізняється від навколишнього реголіту формою, кольором і текстурою. Хоча китайські вчені ще не розкрили, що це може бути, їх основна теорія говорить про те, що виявлений матеріал є склом, яке утворилося в результаті удару, завданого метеоритом. Знімки самої речовини поки не опубліковані.

Читати також:  Підкошені вірусом. У Китаї люди вже падають просто на вулицях - відео

Ровер досліджував кратер з допомогою свого видимого та ближнього інфрачервоного спектрометра, який аналізує відбиття світла від поверхонь для визначення їх хімічного складу. Результатів аналізу поки немає. Але поверхню Місяця досить суха, тому можливо, що матеріал, виявлений апаратом, є, скоріш за все, затверділим розплавленим матеріалом, аніж м’якою, схожою на желе речовиною.

Читати також:  Трамп і Сі Цзіньпін домовилися відновити переговори із торгівлі

Фото – Національна космічна адміністрація Китаю.

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up