Зеленський вимагає скасувати мораторій на продаж землі

Президент Володимир Зеленський розпорядився, щоб уряд підготував, а парламент ухвалив до 1 грудня законопроект про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасував мораторій на продаж землі.

Про це Зеленський заявив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, уряду і правоохоронних органів в Офісі Президента.

“Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника”, – сказав Зеленський.

Президент роздав доручення, назвав дедлайни та призначив відповідальних. Так уряд має розробити та внести на розгляд парламенту законопроект про ринок земель с/г призначення – до 1 жовтня 2019 року. Відповідальні: прем’єр-міністр Олексій Гончарук і міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Володимир Зеленський доручив також Кабміну сформувати перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації.

Читати також:  Ватажки терористів: Київ не контролюватиме кордон

“Прийняти законопроект про скасування переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Термін – до 1 жовтня 2019 року. Відповідальні – Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та голова депутатської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Уряду – сформувати перелік стратегічних підприємств, які не підлягають приватизації. За конкретний список відповідальні Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов”, – сказав Зеленський.

Він також доручив передати до 1 грудня 2019 року близько 500 держпідприємств Фонду державного майна для малої приватизації, для подальшого продажу через Prozorro. Продажі.

“Розпочати підготовку великих державних компаній до приватизації із залученням інвестиційних радників. Термін – до 1 грудня 2019 року”, – наголосив Зеленський.

Як повідомляв раніше в. о. голови Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров, велика приватизація може поновитися вже до кінця 2019 року, а завершитися — впродовж найближчих п’яти років. Бюджетний розпис, складений у січні відповідно до Державного бюджету на 2019 рік, передбачає 17,1 млрд грн надходжень від приватизації цьогоріч.

Читати також:  Під вікнами Зеленського проходить акція "Ні капітуляції"

Раніше ми повідомляли про те, що президент Володимир Зеленський доруч уряду та ВР легалізувати гральний бізнес і видобуток бурштину.

-------
Loading...
82 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up