У вівторок Рада боротиметься з депутатською недоторканністю

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що на засіданні у вівторок, 3 вересня, народні депутати підтримають законопроект № 7203 “Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)”.

Про це він сказав під час брифінгу в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Якщо я не помиляюся, було 363 народних депутати, які підтримали цей законопроєкт, і я впевнений, що завтра вони так само, а може і більше, підтримають цю ініціативу”, – сказав Разумков.

Він також наголосив на необхідності ухвалення відповідного законопроєкту, зважаючи на запит суспільства.

“Завтра він (законопроект № 7203 — ред.) і буде занесений до зали. Це буде вже наступна сесія — це буде друга сесія Верховної Ради України ІХ скликання. Перша сесія була 29 серпня. Ви були тут присутні. Тому я впевнений: ми не порушуємо жодного закону, і той запит, який є, і ті очікування, які є в українського суспільства про необхідність ухвалення такого рішення, вони очевидні”, – додав спікер ВР.

За його словами, у порядку денному засіданні ВР 3 вересня “будуть ще 7 законопроєктів, пов’язаних зі змінами до Конституції”.

“Ми повинні будемо їх розглянути та направити до Конституційного суду України”, – наголосив Разумков.

Раніше Комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив на засіданні у понеділок, 2 вересня, висновок до законопроєкту №7203 “Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)”.

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up