Пат

Патруль ОБСЄ злигався з терористами “ЛНР”

У районі КПВВ Станиця Луганська спостерігачі СММ ОБСЄ спільно з бойовиками «ЛНР» патрулювали український берег Донця за допомогою безпілотника.

Про цей кричущий випадок повідомив журналіст Костянтин Реуцький.

«А на цьому фото ми бачимо, як тіло у формі «емчеес еленер» і чоловік, виконуючий роль журналіста молодої республіки, допомагають спостерігачеві СММ ОБСЄ управляти дроном, що літає над українськими позиціями. Виявляється, так можна», – написав журналіст у Facebook.

У свою чергу в штабі Операції об’єднаних сил повідомили, що 2 вересня українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін передала представникам СММ ОБСЄ в Україні інформаційний лист про даний інцидент.

Читати також:  У Мінську домовилися про розведення військ у Петрівському та Золотому

«У документі українська сторона СЦКК нагадала представникам ОБСЄ в Україні про те, що Спеціальна моніторингова місія діє відповідно до принципів неупередженості та прозорості. Відзначила, що відповідно до Кодексу поведінки ОБСЄ, посадові особи ОБСЄ повинні вести себе в будь-який час так, щоб відповідати статусу міжнародного державного службовця. Вони повинні утримуватися від будь-яких дій, які можуть поставити під сумнів їх здатність діяти неупереджено», – йдеться в повідомленні.

Читати також:  Що буде в разі успішного розведення сил біля Станиці Луганської

Також наголошується, що вищезазначені факти втручання в діяльність СММ ОБСЄ, очевидно з їх згоди, дають привід вказувати на те, що представниками патруля СММ ОБСЄ був порушений один з базових принципів Місії, а саме – неупередженості.

У своєму зверненні українська сторона СЦКК закликала детально розібрати ситуацію і зробити відповідні висновки.

1411 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up