Непублічність в дії. Засідання КМУ стали закритими для ЗМІ


Кабінет міністрів, починаючи з 2 вересня, буде проводити засідання у закритому форматі, бо на території країни “ведуться бойові дії”.

“Ми змінимо трохи підходи у роботі уряду… Засідання уряду не мають перетворюватися на шоу. І це дуже важливо, тому ми змінимо формат проведення засідань уряду”, – повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час засідання Кабміну.

За його словами, після завершення засідання прем’єр-міністр або члени уряду будуть проводити прес-брифінг для ЗМІ з роз’ясненнями щодо ухвалених рішень.

Читати також:  Підставка для президента

“Спочатку ми працюватимемо із міністрами у нормальному режимі, який є адекватним для країни, на території якої ведуться бойові дії. Але після засідання уряду ми будемо виходити до преси і будемо спілкуватися про те, які рішення ухвалені і чому”, – резюмував Гончарук.

Зазначимо, що досі засідання Кабміну проводились у відкритому режимі. Про більшість його рішень українці дізнавалися з виступів премєра або членів уряду під час прямої трансляції.

Читати також:  Горе-реформатори. Уряд провалює виконання держбюджету

Раніше експерт Тарас Возняк спрогнозував, що дії нової української влади стануть непублічними, її рішення ухвалюватимуться за зачиненими для ЗМІ та громадськості дверима.  

Syla news

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up