Папа Римський може відвідати Москву. Він прийняв запрошення співачки

У Москві поза планом почали ремонт будинку на Таганці, куди, буцім, погодився приїхати з приватним візитом Папа Римський Франциск.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вже вивішено оголошення про початок масштабного ремонту фасадів будинку 14, на вул. Олександра Солженіцина в Таганському районі Москви.

Саме в цьому будинку проживає оперна співачка Світлана Касьян, яка 24 липня нинішнього року на особистій зустрічі у Ватикані запросила Папу Римського Франциска «відвідати свою квартиру» в Москві. Сам Папа,  буцім, прихильно відреагував на запрошення, пообіцявши “в такому випадку, звичайно” приїхати в російську столицю.

“Для мене ця зустріч – одна з найбільш знаменних в моєму житті, і я досі не розумію, чому могла заслужити таку довіру і ставлення Папи. Впевнена, що його приїзд до Росії скріпив би дружбу між Росією і Європою”, – сказала співачка в інтерв’ю одному з російських агентств.

Читати також:  Папа Римський попросив про «дар миру для всього світу»

Раніше Світлана Касьян також похвалилась пресі, що Папа підніс їй на день народження подарунок, до складу якого входять справжні фрагменти Туринської Плащаниці, для яких вона має намір побудувати спеціальну каплицю в Москві.

На початку серпня почалася реставрація дзвіниці розташованої навпроти будинку Світлани Касьяна храму св. Мартіна Сповідника, Папи Римського, про який співачка також розповіла понтифіку.

Незабаром після їх зустрічі, в якій також брав участь чоловік Світлани Касьян Леонід Севастьянов,  російських ЗМІ поширили припущення, що приватний візит Папи буде приурочений до 9 травня 2020 року, часу, коли Володимир Путін запрошує всіх глав європейських держав побувати в Москві з нагоди 75-річчя перемоги над фашизмом.

Читати також:  Путін - хворий. Нове фото президента РФ шокувало соцмережі

Наразі ми ще не маємо офіційних заяв Ватикану щодо оприлюдненої у російських ЗМІ інформації про можливу поїздку понтифіка до Москви. Однак виключати таку можливість не варто. Дипломати Ватикану вже давно намагаються полегшити долю вірних Католицької церкви у РФ. Адже їх там послідовно переслідують. А нинішній понтифік не має рис одного із своїх попередників – Івана Павла ІІ. Він залюбки зустрічається з Путіним і навіть дозволяє пришпилювати собі на груди колорадську стрічку.

І навіть неофіційна поїздка понтифіка до російської столиці буде дуже поганим сигналом передовсім для Української Греко-католицької церкви як і усієї України.

Однак додамо, що Кремль має намір запросити на ювілейні святкування «дня перемоги» і президента Володимира Зеленського. Про це вже розповів один з радників Владіміра Путіна.

В Офісі президента Зеленського наразі ще не відреагували на такий намір Кремля.

Василь Терещук

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up