Коломойський: Позачергові вибори будуть, якщо “слуги народу” почнуть бл*дувать

Ігор Коломойський не виключає, що через рік в Україні можуть відбутися нові позачергові вибори до Верховної Ради.
Про це він сказав  в інтерв’ю “Цензор”. Причиною нових виборів може стати вихід з фракції “Слуги народу” багатьох депутатів.

“Під ризиком виходу десь до 100 осіб. “Паршивими вівцями” будуть насамперед бізнесмени. Тоді через рік в Україні відбудуться нові вибори – даю свій прогноз. Тільки вже на базі повністю пропорційної системи”, – сказав Коломойський.

Підприємець також назвав основну причину дострокових виборів в Україні.

“Тільки одна – якщо “слуги народу” почнуть бл*дувать. А вони точно будуть бл*дувати, питання в масштабах. І це нормальний людський процес усвідомлення, навіщо ви прийшли в парламент”, – зазначив він.

Коломойський пояснив, що нових нардепів буде складніше притиснути через дії спецслужб, правоохоронних органів.

Читати також:  "Проводжу нараду з міждународним банком". Черговий "слуга" засвідчив свою безграмотність

“Адже їх і немає за що зачепити, вони ж усі звідки? Перукарі? Або фотограф із весілля? Що йому пред’явити? Фотоапарат віднімемо? Ну що? Ось, припустимо, фотограф виграв у Богуслаєва (Вячеслв Богуслаєв, керівник “Мотор Січ”). Богуслаєва є чим зачепити? Є. А фотографа? Як він туди потрапив, цей фотограф? Не знаю. У той же час не можна всіх стригти під одну гребінку. Є група ризику, але багато “слуг народу” все-таки не за гроші зайшли, а з бажанням щось змінити, і це буде сильним фактором впливу”, – додав він.

Додамо, що на думку культуролога Тараса Возняка, вже невдовзі політика нової влади стане непублічною.

Syla.news

 

80 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up