Акція газ на зиму

Споживачам пропонують запастися газом на зиму за літньою ціною

Вперше споживачам газу запропонували створити його персональний резерв на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня і триватиме лише місяць.

Про це нас повідомили у пресслужбі підприємства «Львівгаз Збут».

Однак максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений – 25 тис. куб. м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Львівгаз збуту».

У НАК «Нафтогаз України» зазначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні від початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку зростуть.

Читати також:  "16 днів проти насильства" під стінами ЛОДА

Запас газу можна придбати за літньою ціною – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу за акцією “Твоя енергонезалежність” будуть зазначені в рахунках за використаний природний газ щомісяця.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн – в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: достатньо мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу.

Використовувати газ, куплений в межах акції «Твоя енергонезалежність», можна буде від 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах. Споживачі, котрі до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижча, аніж ціна акції.

Читати також:  У Львові байкери організовують благодійну акцію

Раніше ми повідомляли про те, що у Львові будуть компостувати відходи.

103 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up