командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко

Командир “Азова” не віддав честь Зеленському, бо той – не військовий

Під час вручення нагород військовим з нагоди Дня незалежності України командир полку НГУ “Азов” Денис Прокопенко не віддав військове вітання президенту Володимиру Зеленському. Такий промовистий жест “азовця” був помічений громадськістю. 

Відтак журналіст Юрій Бутусов вирішив пояснити причину такого вчинку військовослужбовця.

Отож, за словами Бутусова, він зв’язався з командуванням “Азова”, де йому пояснили, що під час отримання ордена Денис Прокопенко діяв в рамках стройового статуту і ніяких демонстративних дій проти Зеленського не планував.

“Стройовий статут зобов’язує віддавати честь іншому військовослужбовцю, але не цивільним особам. Тому військовослужбовці “Азова” не віддавали честь президенту Петру Порошенку під час його візиту на позиції “Азова” на фронті, і немає законних підстав віддавати честь й іншим цивільним керівникам”, – наводить слова командування журналіст.

Читати також:  Посол США в ЄС: Трамп шантажував Україну

В “Азові”, буцім, незадоволені тим, що військовослужбовців намагаються втягнути в інформаційні війни.

Аналогічний випадок з вітанням стався під час інавгурації президента Зеленського. Тоді командувач ССО Ігор Луньов і глава СБУ Василь Грицак не віддали йому військове вітання.

Раніше ми повідомляли про те, що президент Зеленський визначився із кандидатурою прем’єр-міністра.

Читати також:  Україною керує герой російських серіалів - німецьке ЗМІ
----------------------

Коментувати

161 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up