Набули чинності нові санкції США проти Росії через отруєння Скрипаля

Другий пакет санкцій уряду США проти Російської Федерації набув чинності від 26 серпня. Нові обмеження запроваджені тому, що російська влада не взяла відповідальності за отруєння свого колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Великій Британії.

Перелік санкцій опублікований у журналі уряду Сполучених Штатів Federal Register, передає Громадське.

Уряд США заявив, що не підтримуватиме подальше надання будь-яких позик або фінансової чи технічної допомоги Росії жодною міжнародною фінансовою установою.

Також США заборонили всім американським банкам надавати позики або кредити російському урядові за винятком позик і кредитів для купівлі продовольства чи інших сільськогосподарських товарів.

Банкам США забороняється брати участь у первинному продажі суверенного боргу і видавати кредити російському уряду. Ці обмеження стосуються усіх валют, окрім рублів.

Санкції ускладнюють ліцензування експорту російським підприємствам товарів і технологій у галузях: виробництва хімічної і біологічної зброї, боротьби з тероризмом і злочинністю, обігу вогнепальної зброї, виробництва балістичних ракет, нерозповсюдження ядерної зброї, космічних технологій, безпеки польотів цивільної авіації та регіональної стабільності.

Читати також:  Україна продовжила на 2020 рік ембарго на російські товари

Перший пакет санкцій Вашингтон запровадив у серпні 2018 року. Він стосувався обмежень на експорт товарів, пов’язаних із національною безпекою.

Фото з вільного доступу

Syla.news

60 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up