Українська сторона почала демонтаж фортифікаційних споруд біля моста в Станиці Луганській

Українська сторона зранку 24 серпня почала демонтаж фортифікаційних споруд біля зруйнованого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській.

Про це повідомили в штабі Операції об’єднаних сил, передає Громадське.

24 серпня українська сторона обстежила оборонні укріплення на підконтрольному бойовикам боці мосту на наявність вибухонебезпечних предметів.

Після обстеження о 10.35 год українська сторона розпочала розбирати укріплення зі свого боку. Станом на 11:15 год демонтували 10 покришок на ближньому, до зруйнованого мосту, опорному пункті. На цю ділянку також прибули спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню наголосила, що буде змушена припинити демонтаж у разі відсутності синхронних дій з боку бойовиків. Там додали, що станом на 12:00 бойовики будь-яких інженерних робіт не проводять.

Нагадаємо, ТКГ домовилася про демонтаж фортифікацій у районі Станиці Луганській ще 17 липня.

Читати також:  Доба в АТО: 2 обстріли, жоден захисник не постраждав

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

69 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up