В Офісі президента розповіли, чому Богдан подав позов проти журналістів “Схеми” та НСТУ

У позові проти журналістів програми розслідувань “Схеми” та Національної суспільної телерадіокомпанії України керівник Офісу президента Андрій Богдан хоче, щоб журналісти спростували начебто недостовірну інформацію.

Про це заявили в Офісі президента, повідомляє Громадське.

Зокрема Богдан хоче спростування інформації про те, що у 2018-2019 роках він перетинав повітряний кордон Білорусі 11 разів, а починаючи з 2014 року 6 разів перетинав російський кордон і в аеропорту “Внуково” зафіксовано три його злети та вильоти.

“Перед зверненням до суду я двічі намагався врегулювати спір мирним шляхом за допомогою письмових вимог в позасудовому порядку, вказавши журналістам на хибність їхніх тверджень”,

— сказав Богдан.

Він також розповів, що другу письмову вимогу про спростування недостовірної інформації підкріпив копією офіційної відповіді Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України від 12 квітня 2019 року.

Читати також:  Медведчука не бачать перемовником з українського боку у АП Зеленського

Згідно з цим документом, у період з 12 квітня 2014-го по 12 квітня 2019-го Богдан перетнув кордон України в напрямку РФ і Білорусі лише двічі — у травні 2014 роки (один раз на виїзд 15.05.2014 й один раз на в’їзд 16.05.2014).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Богдан подав позов проти журналістів “Схем” та НСТУ.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

102 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up