Кольченко, Гриб, Карпюк, Клих і Балух можуть бути у СІЗО Москви

Українські політв’язні Олександр Кольченко, Павло Гриб, Станіслав Клих, Микола Карпюк та Володимир Балух можуть перебувати у СІЗО “Лефортово” у Москві.

Родичі та адвокати політв’язнів повідомили Громадському, що їхніх близьких вивезли з колоній, де вони перебували.

Зокрема, російський адвокат Ілля Новіков повідомив, що Карпюк і Клих точно перебувають у “Лефортово”. Також напередодні російська правозахисниця Вікторія Івлєва повідомила, що адміністрація СІЗО підтвердила, що прийняла передачі для українців.

Читати також:  Умови, за яких США знімуть санкцій з Росії

Російське федеральне агентство “Інтерфакс” з посиланням на власні джерела вранці 21 серпня повідомило, що п’ятьох українських політв’язнів перевезли в Москву і готуються видати Україні.

В Офісі президента України наразі цю інформацію не коментують. Водночас адвокати повідомили, що ще троє українських політв’язнів можуть бути в СІЗО Москви. Зокрема, сестра 63-річного політв’язня Олексія Сизоновича, викраденого з Луганська, вивезеного в Ростов і засудженого там, Галина повідомила, що у п’ятницю, 16 серпня, Олексія “етапували, як мені сказали, в бік України”.

Читати також:  40% громадян України ставиться до Росії позитивно

Нагадаємо, політв’язень Карпюк “вибув” з російської в’язниці.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up