Ткаченко пішов з посади гендиректора “1+1 медіа”

Олександр Ткаченко пішов з посади генерального директора групи “1+1 медіа”.

Як повідомляє Громадське, посилаючись на УНІАН, Ткаченко додав, що стратегічне управління групою здійснюватиме правління в складі шести людей.

Він зазначив, що вже зареєстрований народним депутатом України і тому не може далі обіймати посаду гендиректора “1+1 медіа”.

Водночас, Ткаченку присвоїли звання почесного президента групи, а новим гендиректором з 19 серпня став В`ячеслав Мієнко.

До складу правління увійшли керівник “Телевізійного бізнесу” Максим Кривицький, керівник напрямку платного телебачення і Shared Services Ярослав Пахольчук, керівник “1+1 Digital та Інновації” Анна Ткаченко, директор GR-департаменту В`ячеслав Мієнко, директор департаменту маркетингових комунікацій Світлана Павелецька і фінансовий директор Дмитро Тузов. На першому засіданні 28 серпня правління обере голову, який відповідатиме за організацію роботи органу.

Читати також:  Медіагрупа Ахметова запускає новинний телеканал «Україна 24»

За словами Ткаченка, повністю трансформація системи управління завершиться через півроку, до березня 2020 року.

Також Ткаченко розповів, що сьогодні у нього вже відбулася зустріч з колективом компанії, де він повідомив про нову структуру управління.

Крім того, Ткаченко зазначив, що продає свою частку “фінансовій компанії”, проте не став її називати. Решту свого бізнесу він передає в управління юридичній компанії.

“Усе буде зазначено в декларації”,

— наголосив він.

Читати також:  Протести під Облрадою: чого хочуть львівські телерадіожурналісти

Нагадаємо, раніше Кличко заявив, що судитиметься з телеканалом “1+1”.

Фото Олександр Ткаченко/Facebook

© SYLA NEWS

Коментувати

175 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up