Ткаченко пішов з посади гендиректора “1+1 медіа”

Олександр Ткаченко пішов з посади генерального директора групи “1+1 медіа”.

Як повідомляє Громадське, посилаючись на УНІАН, Ткаченко додав, що стратегічне управління групою здійснюватиме правління в складі шести людей.

Він зазначив, що вже зареєстрований народним депутатом України і тому не може далі обіймати посаду гендиректора “1+1 медіа”.

Водночас, Ткаченку присвоїли звання почесного президента групи, а новим гендиректором з 19 серпня став В`ячеслав Мієнко.

До складу правління увійшли керівник “Телевізійного бізнесу” Максим Кривицький, керівник напрямку платного телебачення і Shared Services Ярослав Пахольчук, керівник “1+1 Digital та Інновації” Анна Ткаченко, директор GR-департаменту В`ячеслав Мієнко, директор департаменту маркетингових комунікацій Світлана Павелецька і фінансовий директор Дмитро Тузов. На першому засіданні 28 серпня правління обере голову, який відповідатиме за організацію роботи органу.

За словами Ткаченка, повністю трансформація системи управління завершиться через півроку, до березня 2020 року.

Читати також:  Протести під Облрадою: чого хочуть львівські телерадіожурналісти

Також Ткаченко розповів, що сьогодні у нього вже відбулася зустріч з колективом компанії, де він повідомив про нову структуру управління.

Крім того, Ткаченко зазначив, що продає свою частку “фінансовій компанії”, проте не став її називати. Решту свого бізнесу він передає в управління юридичній компанії.

“Усе буде зазначено в декларації”,

— наголосив він.

Нагадаємо, раніше Кличко заявив, що судитиметься з телеканалом “1+1”.

Фото Олександр Ткаченко/Facebook

© SYLA NEWS

124 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up