Нацбанк хоче заборонити ФОПам гроші з рахунків витрачати на особисті потреби

Національний банк України опублікував проект постанови, у якому міститься заборона витрачати кошти з бізнес-рахунків фізичних осіб-підприємців (ФОП) на особисті потреби.

Відповідна постанова наразі перебуває на етапі обговорення та ще не набула чинності.

«Забороняється використовувати поточні рахунки фізичних осіб-підприємців/фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність для здійснення операцій, пов’язаних із власними потребами», — йдеться у тексті опублікованої постанови Нацбанку.

Зазначеною постановою Нацбанк вносить зміни до Інструкції про відкриття та закриття рахунків клієнтів банків. Це пов’язано із ухваленням Кодексу з процедур банкрутства.

Наразі у чинний нині інструкції у даному пункті, до якого пропонує внести зміни Нацбанк, міститься заборона використовувати особисті рахунки громадян для провадження підприємницької діяльності. НБУ пропонує заборонити використовувати бізнес-рахунки для особистих цілей, таким чином повністю розділивши ФОПам та особам, що здійснюють незалежну професійну діяльність їхні особисті та підприємницькі розрахунки.

Нагадаємо, що Нацбанк України прогнозує, що обсяг нової програми макроекономічного фінансування з Міжнародним валютним фондом складе 10 мільярдів доларів.

Фото з вільного доступу

Syla News

.

79 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up