В Уряді розглянуть петицію, яка скасовує фінасування партій з бюджету держави

В Україні петиція з пропозицією скасувати бюджетне фінансування політичних партій вже набрала понад 25 тисяч голосів. Тепер її розглянуть.

Петиція була розміщена на сайті президента України 23 липня.

Станом на ранок 14 серпня її підписали 25 539 людей.

Як відомо, нині право на фінансування діяльності політичних сил мають партії, які набрали більше 2% голосів виборців на виборах до Верховної Ради. Щорічний обсяг фінансування таких партій становить 0,02% розміру прожиткового мінімуму станом на 1 січня року, що передує року виділення коштів, помноженого на кількість виборців, які проголосували. Ця сума розподіляється між політсилами пропорційно до кількості дійсних голосів, які вони здобули на виборах.

Нагадаємо, що Національний банк України подав проти колишнього власника ПриватБанку Коломойського позов до суду. Вони вимагає стягнути з олігарха 4,26 мільярда гривень за кредитом рефінансування, який НБУ видав ПриватБанку на поруки Коломойського.

Фото – з вільного доступу

Syla News

----------------------

Коментувати

117 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up