В Уряді пропонують реконструювати “хрущовки”, якщо погодяться 75% мешканців

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує реконструювати “хрущовки”. Вони хочуть змінити законодавство та дозволити власникам старих багатоквартирних будинків проводити реконструкцію за згоди не всіх співвласників, а лише 75% мешканців.

Про це повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України, посилаючись на слова заступника міністра регіонального розвитку Лева Парцхаладзе.

«Сьогодні у діючому законі 2006 року щодо реконструкції застарілого житла прописана обов’язкова згода 100% мешканців будинку. Тобто відмова навіть одного жителя, який прописаний у квартирі такого будинку, виключає можливість проведення реконструкції. Навіть якщо вся решта жителів повністю підтримує це рішення», — повідомив Парцхаладзе.

Він також зазначив, що це стало однією з ключових причин того, чому заміна та реконструкція застарілого житла в Україні так і не змогла розпочатися.

Для того, аби розв’язувати зазначену проблему в уряді напрацювали законопроєкт, яким планують дозволити проведення реконструкції «хрущовок» за згодою не 100% мешканців, а лише трьох четвертих. Для того, аби припинити таку реконструкцію необхідні будуть підписи 25% власників нерухомості у «хрущовці».

Нагадаємо, що чинний склад уряду не збираються звільняти Віталія Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації.

Фото – з вільного доступу

Syla News

164 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up