У Facebook прослуховували аудіоповідомлення користувачів

Стало відомо, що компанія Facebook спеціально наймала людей для прослуховування та розшифровки звукових повідомлень користувачів соцмережі.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

У Facebook визнали, що розшифровували аудіоповідомлення, але запевнили, що більше цього не роблять.

У заяві компанії, яку наводить Bloomberg сказано, що прослуховування і розшифровку припинили «більше тижня тому». Також у заяві зазначено, що користувачі, чиї повідомлення піддавалися розшифровці, погоджувалися на це, обираючи спеціальну опцію у програмі Messenger для Facebook.

Як пояснюють у компанії, підрядники перевіряли правильність розшифрування голосових повідомлень штучним інтелектом Facebook. Водночас джерела Bloomberg повідомили, що багато сторонніх підрядників, які займалися розшифровкою голосових повідомлень, були приголомшені, оскільки їм не казали, де були записані ці звукові повідомлення, і яким чином їх отримали. Працівники слухали розмови, але не знали навіщо вони їх розшифровують, пояснюють джерела.

Bloomberg пише, що Facebook не повідомляла користувачам, що їхні голосові повідомлення будуть прослуховуватися третіми особами. Політика використання даних Facebook передбачає збір «контенту, повідомлень та іншої інформації, яку ви надаєте при відправці повідомлень або спілкуванні один із одним». Конкретних згадок про аудіо у цій угоді немає, наголошує агентство.

Нагадаємо, що італійський регулятор з питань конфіденційності даних оштрафував компанію Facebook на 1 млн. євро за порушення, пов’язані зі скандалом довкола Cambridge Analytica.

Фото з вільного доступу

Syla News

248 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up