Джо Байден, претендент на пост президента США від «Демократичної партії» повідомив, готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики, у разі перемоги.

Про це повідомляє «Голос Америки», передає Громадське.

В повідомленні йдеться, що Рада з міжнародних відносин США опитала 24 кандидатів від Демократичної партії про їхні позиції, зокрема, про наміри протистояти російській агресії проти України.

«Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері я надав би допомогу від США у сфері безпеки, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатися. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена», — зазначив претендент від демократів.

Він також заявив, що працював би над збільшенням прямих інвестицій з Заходу і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії.

«Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалася лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення дійсно незалежних антикорупційних прокурорів і судів», — додав Байден.

Крім того, він готовий підтримати «більш тісну співпрацю з європейськими партнерами і союзниками, щоб Росія платила велику ціну за війну, яка триває в Україні.

Нагадаємо, що 118 демократів Палати представників США  із 235 демократів підтримують ідею розпочати процедуру імпічменту щодо 45-го президента Дональда Трампа.

Фото з вільного доступу

Syla News