Держава розпочала стягнення з “Укртелекому” Ахметова 810 млн гривень

Державна виконавча служба відкрила провадження про примусове стягнення з компанії «Укртелеком» Ріната Ахметова 810 мільйонів гривень. Цю сума відсоткового доходу за облігаціями, які свого часу компанія зобов’язалася викупити у двох державних банків, проте не зробила цього.

Про це повідомляє Finbalance.

Борг стягують за рішенням Верховного суду на користь державного Укрексімбанку. Цим рішенням суд лише частково задовольнив вимоги банку, дозволивши йому стягнути лише відсотки за облігаціями, які свого часу «Укртелеком» зобов’язався викупити у Ощадбанку та Укрексімбанку, проте не зробив цього. Тіло боргу — близько 4 мільярдів гривень — суд постановив не стягувати.

За часів президентства Януковича, у 2011 році, Укртелеком викупив єдиний учасник торгів — компанії «ЕСУ», яким володіла австрійська компанія EPIC.

СКМ Ріната Ахметова придбала «ЕСУ» через два роки після тендера.

У 2015 році Укртелеком взяв на себе зобов’язання викупити у двох держбанків (Ощадбанку та Укрексімбанку) облігації своєї материнської компанії «ЕСУ» (дочка СКМ) на суму 2 млрд грн.

Але телеком-оператору так і не вдалося продати свій мобільний актив — «Трімоб», тому у компанії не було грошей на покриття облігацій. Терміни виплати боргу закінчилися ще в середині березня 2017 року.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський назначив нового голову Івано-Франківської облдержадміністрації Дениса Шмигаля який я топменеджером компанії Ахметова. 

Фото з вільного доступу

Syla News

----------------------

Коментувати

116 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up