Експрезидент України Петро Порошенко з’явився на допит у Державне бюро розслідувань. Під дверима його чекали мітингарі. 

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

У ДБР Порошенка планують допитати як свідка у справі щодо можливого ухиляння від сплати податків при купівлі телеканалу «Прямий».

Біля відомства на нього чекали його прихильники, серед яких і його син Михайло. Підтримати Порошенка прийшли його соратники, кандидати від «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар, Артур Герасимов та Микола Величкович.

Також біля будівлі ДБР проходить мітинг з вимогою засудити Порошенка за привласнення санаторію в Козині.

Після появи експрезидента між його прихильниками та противниками на ганку ДБР відбулася словесна конфронтація. Представники обох таборів намагалися перекричати опонентів.

«Ви бачите тут хлопців із наколками зі свастиками, це, мабуть, ті ж, хто кидався на машину минулого разу. Тобто, готуються, провокації. І чим більше тут буде депутатів і журналістів, тим їхня вірогідність менша», — сказала Громадському Вікторія Сюмар.

Читати також:  Президент України відкрив у Львові перинатальний центр

Одним з лідерів противників є Віталій Черняховський, головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва».

«Ми вимагаємо одного: передати у ДБР матеріали провадження, яке було закрите у 2015 році, і у стислі терміни допитати Порошенка, Володимира Грибанова й Артюшенка», — сказав Черняховський.

Нагадаємо, що у Державному бюро розслідувань в черговий раз відбудеться допит п’ятого президента Петра Порошенка. Його запланували на 12 серпня.

Фото – Громадське.

Syla News