Відтепер більше ніж три тисячі учасників мітингу в Москві знайшли свої персональні дані у Telegram

У анонімному телеграм-каналі «Товариш майор» опубліковані дані близько трьох тисяч людей, затриманих на акціях протесту в Москві 27 липня і 3 серпня. Я навіть особиста інформація журналістів «Meduza», «Радио Свобода» «Дождь», «МБХ Медиа», «Таких дел», «The Village», «Медиазоны».

Про це передає Громадське.

Як пише видання «Медиазона», творці Telegram-каналу назвали файл «базою прихильників Навального». У ньому вказані паспортні дані, телефони та адреси. Увагу на це звернув кореспондент «Ura.ru», який зателефонував кореспондентові «Медиазоны» за номером, вказаним в опублікованій таблиці.

Водночас, у файлі є особисті дані затриманих учасників акції 27 липня Самаріддіна Раджабова, Івана Подкопаєва, Олексія Міняйло і Данила Беглєца — всі вони тепер проходять обвинуваченими у «московським справі» за статтею про масові заворушення.

Таблиця також містить дані на незалежних кандидатів в Московську міськдуму, які закликали влаштовувати акції на їхню підтримку: Любов Соболь, Іван Жданов, Юлія Галямін, Дмитро Гудков, Володимир Мілов, Костянтин Янкаускас, Олена Русакова.

Як повідомили у штабі незареєстрованного кандидата до Московської міськдуми Гудкова, в одного із затриманих у базі зазначена не реальна, а вигадана адреса, яку той спеціально назвав у відділенні поліції замість справжньої.

Властивості файлу свідчать, що він був створений 27 липня, а останній раз редагувався 9 серпня. В поле «компанія» зазначено «ГУ МВС Росії по м. Москві».

Люди, що виявили свої телефонні номери у базі, розповіли, що їм стали приходити смс із закликом маскуватися на акції 10 серпня і організовувати групи для координації дій. Адвокат Микола Фомін пояснив «МБХ медіа», що це схоже на підготовку до провокацій на мітингу.

Нагадаємо, що у Росії створений сайт ugolovka.info, де з’явилися персональні дані людей, які прийшли на мітинг «За чесні вибори» 27 липня у Москві. Деякі телеграм-канали заявили, що там також публікуватимуть інформацію про учасників сьогоднішнього мітингу в Москві та акції солідарності у Санкт-Петербурзі.

Фото з вільного доступу

Syla News

76 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up