Уряд повідомляє, що у серпні ціна газу подешевшає ще на 26,5 копійок за кубометр

У Кабінеті міністрів України повідомили, що Нафтогаз зобов’язаний знизити ціни на газ для населення за серпень ще на 265 гривень за тисячу кубометрів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

За офіційними даними, вартість газу без ПДВ та витрат на його транспортування у серпні має впасти з 4905 до 4640 гривень за тисячу кубометрів. З податком на додану вартість (але без витрат на транспортування) газ для населення має коштувати 5568 гривень за тисячу кубометрів.

В уряді нагадують, що відповідно до чинних постанов, Нафтогаз має встановлювати ціну на газ для населення, обираючи найменше значення з чотирьох показників: показника ПСО (рівня державних регульованих цін), ціни, яку Нафтогаз встановлює для промисловості, ціни газу на «Українській енергетичній біржі» та середньої ціни митної вартості імпортованого газу (її надає Міністерство економічного розвитку).

Нагадаємо, що українці у липні купили у банках майже на $100 млн валюти більше, ніж продали.

Фото – з вільного доступу

Syla News

Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

Коментувати

110 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up