Нацбанк: за місяць міжнародні резерви України збільшилися на $1,2 млрд

За липень 2019 року обсяг міжнародних золотовалютних резервів зріс на 1,2 мільярда доларів порівняно з червнем.

Такі дані надають у Національному банку України.

За офіційними даними, на початку серпня 2019 року золотовалютні резерви України складають 21,84 мільярда доларів (у доларовому еквіваленті). Їх приріст за місяць Складає 5,8%. Так сталося завдяки активному скуповуванню надлишків валюти на ринку.

Приросту фондів сприяв більший попит іноземців на облігації України, НБУ викупив протягом липня 1,27 мільярда доларів. Також надходженню валюти до міжнародних резервів сприяла сприятлива ситуація на світових ринках та високі ціни на товари, які Україна експортує.

Водночас, завдяки падінню курсу долара, Нацбанк переоцінив деякі валютні цінності, які містяться у резервах, через що їхній обсяг довелося зменшити на 56,6 мільйона доларів.

«Станом на 01 серпня 2019 року обсяг міжнародних резервів покриває 3,4 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку», — повідомляють у Нацбанку.

Міжнародні резерви (або золотовалютні резерви) — це грошові та фінансові накопичення держави у світових валютах (доларах, євро) та дорогоцінних металах. Вони необхідні для того, аби коригувати курс національної валюти (продажем валюти за встановленим курсом Нацбанк може регулювати курс валют) та розраховуватись за валютними зобов’язаннями держави.

Нагадаємо, що Нацбанк повідомляє про приріст прибутків українських банків у 4 рази. 

Фото з відкритих джерел

Syla News

----------------------

Коментувати

99 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up