У Росії на одному сайті викладені особисті дані учасників мітингу у Москві

У Росії створений сайт ugolovka.info, де з’явилися персональні дані людей, які прийшли на мітинг «За чесні вибори» 27 липня у Москві. Деякі телеграм-канали заявили, що там також публікуватимуть інформацію про учасників сьогоднішнього мітингу в Москві та акції солідарності у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляють на сайті Громадського.

Поки не відомо хто створив цей сайт. Планом цих людей був збір інформації про учасників акцій протесту за допомогою камер зовнішнього спостереження. На сайті змогли опублікувати фотографії та імена людей, які були на мітингу 27 липня і вимагали допустити на вибори у Московську міську думу незалежних кандидатів.

Подібні сайти створювалися і раніше. До прикладу, у 2017 році невідомі створили сайт Je Suis Maidan, де були зібрані фотографії учасників мітингу проти корупції, організованого опозиціонером Олексієм Навальним. Зараз він не працює.

Анонімні телеграм-канали називають сайт ugolovka.info відповіддю проекту «Сканер». Цей проект “виводив на чисту воду” співробітників спецслужб, які брали участь у розгоні мітингу «За чесні вибори».

29 липня російський пропагандист Володимир Соловйов заявив, що матеріал телекомпаній, які вели трансляцію з мітингів 27 липня, буде «дуже уважно переглянуто».

Нагадаємо, що у Донецьку мітинг за “незалежність ДНР” перервали повідомленням про замінування

Фото – з вільного доступу

Syla News

Коментувати

113 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up