Вже четверний тиждень У Москві не стихають гули мітингарів. Зараз відбуваються акції проти недопуску незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи. На нову акцію протесту, яка була запланована на 3 серпня, влада РФ дозволу на проведення не дала. 

Подробиці мітингу розповідає Громадське.

Щоб оминути арешт, близько 14:00 люди просто запланували вийти в різні точки Бульварного кільця у Москві і там прогулюватися. Оскільки несанкціоновані мітинги в РФ заборонені, учасникам загрожує до 30 днів адмінарешту.

Проте місцеві силові батальйони приготувалися до «масових заворушень» — так вони називають мітинги. Бізнес в центрі Москви вже попередили, що такі заходи можуть бути небезпечними і запропонували закритися.

Лідерів у акції 3 серпня немає, оскільки більшість кандидатів, яких не зареєстрували, затримані і перебувають під арештом. Це такі як:  Ілля Яшин, Іван Жданов, Дмитро Гудков, Константин Янкаускас, Юлія Галяміна та інші.

За ґратами наразі і опозиційний лідер Олексій Навальний, хоч він і не претендував на участь у виборах. Водночас юристка фонду Навального і одна з незареєстрованих кандидатів Любов Соболь вже більше двох тижнів тримає голодування на знак протесту. Її затримала ще перед початком цієї акції.

Під час минулого мітингу, що відбувався 27 липня,  силовики затримали 1373 людини, 256 з них змушені були залишитись за грамати на ночівлю. Це був рекорд усіх часів у Росії. Проти людей, що вийшли на вулиці, застосовували силу, є люди з пробитою головою, переламами.

До того ж, зараз є вже 6 заарештованих у цій справі, яким підозрюють у організації масових заворушень. П’ятеро з них не політики, а звичайні люди: Іван Подкопаєв, Кирило Жуков, Саммаріддін Раджабов, Олексій Міняйло, Євген Коноваленко. А також ще один незареєстрований кандидат — Єгор Жуков.

Фото -russian.rt.com

Syla News