Газпром закінчить будівництво «Північного потоку-2» не зважаючи на санкції США

У компанії Nord Stream 2 AG, що є дочірнім підприємством Газпрому, повідомили, що компанії-підрядники, які будують російський морський газопровід в обхід України, планують завершити будівництво «Північного потоку-2» не дивлячи на запровадження проти них американських санкцій.

Про це повідомляє DW з посиланням на заяву дочірньої компанії Газпрому.

Зокрема,  близько тисячі компаній з 25 країн світу , які причетні до будівництва «Північного потоку-2», заявили про намір продовжувати будувати газопровід.

Водночас в самій Nord Stream 2 AG зазначають, що детально проаналізують текст законопроекту, яким американські законодавці хочуть накласти санкцій проти російського трубопроводу.

«Північний потік 2» — проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 км.

Північний потік-2 є розширенням “Північного потоку”. Сам проект «Північний потік» передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Нагадаємо, що  Комітет у закордонних справах Сенату США проголосував за введення санкцій щодо компаній-учасників будівництва магістрального газопроводу з Росії до Німеччини через Балтійське море «Північний потік-2».

Фото – з вільного доступу

Syla News

69 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up